Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach biurowych, produkcyjnych lub przemysłowych
  • praca w brygadzie
  • montaż tras kablowych
  • układanie kabli energetycznych, sterowniczych, sygnalizacyjnych i światłowodowych
  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych
  • instalacja okablowania strukturalnego i innych systemów niskoprądowych
  • pomiary instalacji
  • wyjazdy delegacyjne (Polska i Europa)

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracach instalacyjnych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • gotowość do pracy na obiektach realizowanych na terenie całego kraju
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • dodatkowe szkolenia/certyfikaty z zakresu telekomunikacji
  • znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • każdy nowo zatrudniony na okres próbny pracownik otrzymuje umowę o pracę
  • po zakończonym okresie próbnym i akceptacji ze strony firmy na kontynuację współpracy otrzymuje umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • dodatkowy pakiet medyczny

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie oferty z doświadczeniem zawodowym (CV, list motywacyjny, zdjęcie - wyłącznie drogą elektroniczną) na adres:

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Elektroinstalator”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Aktualności

Wszystkie aktualności

Nasze instalacje budujemy w oparciu o produkty zaufanych partnerów