Grupa Orbis S.A. w zeszłym roku podwoiła zyski netto i zapowiedziała kolejne inwestycje na rok 2016. Eleks  jest  wieloletnim partnerem tej firmy z branży hotelarskiej. Najlepiej świadczą o tym nasze referencje. Współpraca ze spółką Orbis S.A. będzie kontynuowana także w tym roku.

 

Nowe hotele w Polsce

Przytoczone pozytywne wyniki finansowe są odzwierciedleniem wieloletniej strategii firmy. Sytuację dobrze opisał CEO spółki, Gilles Clavie - Nasz wynik netto został znacznie poprawiony w 2015 roku.  Potwierdza to naszą strategię. Szukamy wzrostu. Osiągnęliśmy go przez transakcje z stycznia zeszłego roku. Możemy powiedzieć, że to była dobra decyzja, dobra strategia. Przygotowujemy teraz kolejne transakcje.

Orbis S.A. planuje oddać do użytku w tym roku nowe hotele m.in. w Krakowie (Mercure Kraków Centrum), Gdańsku (Ibis Gdańsk) i innych miastach w Polsce.

 

Eleks zainstaluje okablowanie strukturalne w wybranych hotelach

Na początku roku podpisaliśmy umowę, na podstawie której będziemy brali udział w pracach budowlanych przy inwestycji w Krakowie. W ramach naszego zakresu robót dostarczymy i zainstalujemy nowe punkty dystrybucyjne (w serwerowni oraz lokalne). Ponadto zaimplementujemy w hotelu okablowanie wieloparowe (telefoniczne) i okablowanie szkieletowe miedziane oraz światłowodowe.

Na budowie prowadzimy prace w roli podwykonawcy firmy PORR Polska S.A.

Mercure Kraków Pawia