Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową wersję witryny internetowej firmy Eleks.

Nowa strona internetowa została przygotowana z myślą o wysokim poziomie obsługi naszych klientów. Liczymy na to, że odświeżony wygląd ułatwi Państwu przeglądanie podstron i uzyskiwanie kluczowych informacji w zakresie proponowanym przez naszą firmę.

Kilkumiesięczne wysiłki pozwoliły Nam stworzyć bardzo nowoczesny serwis oferujący dostęp do informacji dotyczących zarówno firmy Eleks, jak i produktów proponowanych przez naszych zaufanych partnerów biznesowych. Osoby zainteresowane tematyką okablowania strukturalnego, oraz sieci zasilających mogą liczyć na to, że nasza witryny będzie doskonałym źródłem wiedzy na temat najnowszych trendów w branży.

Tworząc nowy serwis postanowiliśmy, że będzie to witryna przejrzysta, rzetelna i praktyczna.

Poza rewolucyjnymi zmianami wizualnymi zdecydowaliśmy się na korzystanie z zaawansowanego i nowoczesnego systemu CMS, który daje nam praktycznie nieograniczone możliwości zarządzania treścią. Następstwami tego rozwiązania są między innymi przyjazne menu główne oraz eleganckie galerie produktów i realizacji.

W zakładce "Oferta" mogą Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez usług i produktów. W zależności od zainteresowania zapraszamy do przeglądania podstron o treści związanej z okablowaniem strukturalnym lub sieciami zasilającymi. W najbliższym czasie umieścimy w tej zakładce także szczegółowe informacje na temat najlepszych produktów naszych dostawców.

Na szczególną uwagę zasługuje także formularz kontaktowy, który znajduje się w stopce na każdej podstronie. Takie rozwiązanie umożliwia szybki kontakt z naszymi specjalistami. Nasi handlowcy błyskawicznie odpowiedzą na wszelkie zapytania skierowane do nas za pomocą formularza.

Strona internetowa jest także w całości responsywna, więc nie będą mieli Państwo żadnych problemów przeglądając ją na tabletach lub smartfonach.

 

Aktualności - nowa stroan internetowa firmy Eleks