Przedstawiamy krótkie podsumowanie 2018 roku z perspektywy firmy ELEKS - Janusz Kosiorek Sp. J. Miniony rok był dla nas wyjątkowy przede wszystkim w związku z jubileuszem 25-lecia prowadzenia działalności. Zapraszamy do przeczytania o tym oraz o innych wydarzeniach w naszym podsumowaniu ostatnich 12 miesięcy.

RODO w firmie ELEKS

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać w Polsce rozporządzenie unijne o ochronie danych osobowych (nazywane w naszym kraju jak RODO). Firma ELEKS odpowiednio przygotowała się do tego rozporządzenia, przeprowadzając wewnętrzny audyt. Wyniki audytu były pozytywne, ale mimo to stwierdziliśmy, że wprowadzimy odpowiednie procedury oraz bardziej restrykcyjne zasady postępowania z danymi. Celem tych zmian było zwiększenie stopnia ochrony danych osobowych naszych pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Poniżej klauzula informacyjna, którą przygotowaliśmy specjalnie w związku z RODO w firmie ELEKS.

http://www.eleks.com.pl/images/_thumbs/Images/pdf-logo.jpg

Jubileusz 25-lecia istnienia firmy ELEKS

W dniach 21–22 września w Osadzie Danków w Wielimowie, odbyła się coroczna impreza integracyjna. Odbyliśmy atrakcyjny rejs po pochylniach i Kanale Elbląskim. Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja z udziałem obecnych i zaproszonych byłych pracowników. W trakcie przyjęcia wspólnicy otrzymali upominkowe tablice. Wielkie podziękowania należą się całemu zespołowi ELEKS oraz wszystkim klientom, którzy byli z nami przez te 25 lat.

 

 

Podsumowanie 2018 roku

Dobra koniunktura w budownictwie sprzyjała w ubiegłym roku także działalności firmy ELEKS. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu całego naszego zespołu (instalatorów, logistyków, projektantów, kierowników projektów oraz wszystkich pozostałych) byliśmy w stanie zrealizować wszystkie zamówienia zgodnie z ustalonymi harmonogramami. Wykonywaliśmy instalacje nie tylko dla naszych długoletnich odbiorców, ale pozyskaliśmy też nowych kontrahentów i liczymy na owocną współpracę w następnych latach.

Wykonywaliśmy zlecenia na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju na obszarze Unii Europejskiej. Poza regularnymi rozbudowami i modernizacyjnymi braliśmy udział w wielu projektach nowych budynków i biurowców.

W 2018 roku zainstalowaliśmy ponad 30 000 linii! Były to głównie linie kategorii kat. 6 i 6A oraz OM3 i OM4, w technologiach takich firm jak Commscope (Systimax, Netconnect, Uniprise), Corning czy Leviton-Brandrex. Cieszymy się, że niektórzy klienci zdecydowali się także na instalację nowoczesnego systemu zarządzania okablowaniem iPatch-imVision firmy Commscope. Jeden z nich zdecydował się na innowacyjne rozwiązania światłowodowe - okablowanie preterminowane, które z powodzeniem zainstalowaliśmy w ekspresowym tempie. W ramach naszych realizacji zajmowaliśmy się także dostawą i instalacją szaf serwerowych, kabli krosowych oraz elementów instalacji SSP (System Sygnalizacji Pożaru). Sprostaliśmy także dużemu zapotrzebowaniu na nowe rozdzielnie NN, które powstawały codziennie w naszym warsztacie. Rozdzielnie były nieodłącznym elementem naszych zleceń w zakresie sieci zasilających. Wierzymy, że kolejny rok 2019 będzie dla Nas równie pomyślny co poprzedni. Naszymi najważniejszymi celami w dalszym ciągu będzie jakość i terminowość naszych usług. Mamy nadzieje, że nasze referencje i zdjęcia z naszych realizacji potwierdzą te wartości.

 

 Zapraszamy do kontaktu!