Przedstawiamy krótkie podsumowanie 2018 roku z perspektywy firmy ELEKS - Janusz Kosiorek Sp. J. Miniony rok był dla nas wyjątkowy przede wszystkim w związku z jubileuszem 25-lecia prowadzenia działalności. Zapraszamy do przeczytania o tym oraz o innych wydarzeniach w naszym podsumowaniu ostatnich 12 miesięcy.

Czytaj więcej...

Właśnie minął lub dopiero zbliża się termin odbioru inwestycji. Cała instalacja okablowania, w tym serwerownia, lśni nowością. Administratorzy sieci z nadzieją patrzą w przyszłość – podłączanie nowych urządzeń, wymiana i usuwanie awarii będą lekkie, łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd. Niestety po kilku miesiącach, roku, latach – dżungla okablowania odrosła. Co poszło nie tak?

Czytaj więcej...

Przedstawiamy kolejną publikację z serii naszych artykułów o rozwiązaniach firmy Commscope. Poprzednim razem opisywaliśmy system zarządzania okablowaniem strukturalnym imVision®. Zapraszamy wszystkich którzy nie mieli okazji jeszcze przeczytać o imVision® do zapoznania się z tamtym tekstem. Tym razem przedstawiam Universal Connectivity Grid- rozwiązania zapewniające efektywność infrastruktury okablowania strukturalnego względem sieci bezprzewodowych i systemów automatyki budynkowej.

Czytaj więcej...